Warnkönig, Leopold August: Commentarii Juris Romani Privati, Ad Ememplum Optimorum A Celeberrimis Germaniae Jurisconsulati Compositorum Adornati. 2
author: Warnkönig, Leopold August
availability: non indiqué

Bayerische Staatsbibliothek München